Nowy koszyk 0 PLN

Informacje o sklepie
Data publikacji:

Witamy w e-sklepie firmy SELS!

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym B2B, w którym oferujemy produkty renomowanych firm, m.in. Sensopart, Micro Detectors, Senix, Sels, WayCon, Tippkemper, Mean Well, Murr Elektronik, Phoenix Contact - w atrakcyjnych cenach!

W przypadku powtarzalnych zamówień, większych ilości czy rozbudowanych projektów oferujemy indywidualne warunki współpracy – prosimy o kontakt.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.sels.pl, na której znajdują się informacje o nowościach, rozwiązaniach technicznych i wydarzeniach.


O firmie SELS

PONAD 30-LETNIE DOŚWIADCZENIE W DZIEDZINIE AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ

Firma SELS jest największym polskim producentem czujników zbliżeniowych i autoryzowanym dystrybutorem produktów wiodących firm w dziedzinie automatyki.

Wysoka jakość oferowanych produktów, szybkość realizacji zamówień oraz możliwość dostarczania nietypowych wykonań powoduje, że firma SELS znajduje się w czołówce dostawców czujników. Stale poszerzamy ofertę, nawiązujemy współpracę z nowymi dostawcami, aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom klientów.

Zespół inżynierów oferuje wsparcie w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych aplikacji, pomoc w doborze czujników i zamienników. Utrzymujemy stany magazynowe czujników standardowych i tych uzgodnionych z klientem. Specjalna oferta dla OEM. Rabaty dla stałych odbiorców.

Jakość naszych wyrobów i świadczonych usług została potwierdzona Certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością zgodnym z wymogami normy ISO 9001-2009.

SZEROKI WYBÓR PRODUKTÓW

♦ Czujniki indukcyjne (również Ex) - wykonania standardowe i specjalne, na wysokie temperatury do 1800C, z czołem ze stali nierdzewnej, odporne na ciśnienie, przelotowe typu ring
♦ Indukcyjne czujniki ruchu
♦ Czujniki pojemnościowe, magnetyczne (w tym do siłowników)
♦ Optoelektroniczne czujniki: od podstawowych wykonań, tzw. low-costów, aż po specjalistyczne analogowe, laserowe, koloru; wykonania ze stali nierdzewnej (ECOLAB, UL); do stref zagrożonych wybuchem 0, 1, 2
♦ Bariery i kurtyny bezpieczeństwa, kurtyny automatyki
♦ Czujniki ultradźwiękowe:
    - do pracy w ciężkich warunkach środowiskowych, do 15 m z interfejsem z RS-232/485; ze stali nierdzewnej IP68; w obudowach odpornych na działanie czynników chemicznych
     - do typowych zadań przemysłowych, do 6 m, uniwersalne wyjścia progowe, typu okno i analogowe, IO-link; ATEX kat. 3
♦ Czujniki wizyjne: obiektowe, kształtu, koloru, czytniki kodów 1D, 2D, OCR, DATA MATRIX
♦ Czujniki wibracji i inklinacji
♦ Enkodery inkrementalne i linkowe
♦ Światłowody i wzmacniacze do światłowodów
♦ Systemy połączeniowe, zasilacze, akcesoria