Twój koszyk 0 PLN
 • Zarejestruj się
 • Informacje o sklepie
  Data publikacji:

  Witamy w e-sklepie firmy SELS!

  Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym B2B, w którym oferujemy produkty renomowanych firm, m.in. Sensopart, Micro Detectors, Senix, Sels, WayCon, Tippkemper, Mean Well, Murr Elektronik, Phoenix Contact - w atrakcyjnych cenach!

  W przypadku powtarzalnych zamówień, większych ilości czy rozbudowanych projektów oferujemy indywidualne warunki współpracy – prosimy o kontakt.

  Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.sels.pl, na której znajdują się informacje o nowościach, rozwiązaniach technicznych i wydarzeniach.


  O firmie SELS

  PONAD 35-LETNIE DOŚWIADCZENIE W DZIEDZINIE AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ

  Firma SELS jest największym polskim producentem czujników zbliżeniowych i autoryzowanym dystrybutorem produktów wiodących firm w dziedzinie automatyki.

  Wysoka jakość oferowanych produktów, szybkość realizacji zamówień oraz możliwość dostarczania nietypowych wykonań powoduje, że firma SELS znajduje się w czołówce dostawców czujników. Stale poszerzamy ofertę, nawiązujemy współpracę z nowymi dostawcami, aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom klientów.

  Zespół inżynierów oferuje wsparcie w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych aplikacji, pomoc w doborze czujników i zamienników. Utrzymujemy stany magazynowe czujników standardowych i tych uzgodnionych z klientem. Specjalna oferta dla OEM. Rabaty dla stałych odbiorców.

  Jakość naszych wyrobów i świadczonych usług została potwierdzona Certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością zgodnym z wymogami normy ISO 9001-2015.

  SZEROKI WYBÓR PRODUKTÓW

  ♦ Czujniki indukcyjne (również Ex) - wykonania standardowe i specjalne, na wysokie temperatury do 1800C, z czołem ze stali nierdzewnej, odporne na ciśnienie, przelotowe typu ring
  ♦ Indukcyjne czujniki ruchu
  ♦ Czujniki pojemnościowe, magnetyczne (w tym do siłowników)
  ♦ Optoelektroniczne czujniki: od podstawowych wykonań, tzw. low-costów, aż po specjalistyczne analogowe, laserowe, koloru; wykonania ze stali nierdzewnej (ECOLAB, UL); do stref zagrożonych wybuchem 0, 1, 2
  ♦ Bariery i kurtyny bezpieczeństwa, kurtyny automatyki
  ♦ Czujniki ultradźwiękowe:
      - do pracy w ciężkich warunkach środowiskowych, do 15 m z interfejsem z RS-232/485; ze stali nierdzewnej IP68; w obudowach odpornych na działanie czynników chemicznych
       - do typowych zadań przemysłowych, do 6 m, uniwersalne wyjścia progowe, typu okno i analogowe, IO-link; ATEX kat. 3
  ♦ Czujniki wizyjne: obiektowe, kształtu, koloru, czytniki kodów 1D, 2D, OCR, DATA MATRIX
  ♦ Czujniki wibracji i inklinacji
  ♦ Enkodery inkrementalne i linkowe
  ♦ Światłowody i wzmacniacze do światłowodów
  ♦ Systemy połączeniowe, zasilacze, akcesoria